Slik kommer du i kontakt med Medier24

Vil du få tak i oss?

Denne artikkelen er over to år gammel.

For generelle henvendelser, kontakt oss slik:

Redaksjonelle henvendelser:

Erik Waatland, ansvarlig redaktør, erik@medier24.no, 900 11 613

Kristine Sterud, Debattansvarlig, kristine@medier24.no, 958 62 820

Martin Fjellheim, Frontsjef, martin@medier24.no, 980 08 543

Torill Henriksen, Journalist, torill@medier24.no, 976 83 755

Endre Simonsen, Journalist, endre@medier24.no, 924 87 668

Kent Olsen, Journalist, kent@medier24.no, 922 99 176

Kommersielle henvendelser:

Camilla Aanonli, Salgsleder, camilla@partner24.no / 418 43 425

Victoria Brennholm, Medierådgiver, victoria@partner24.no / 919 19 848

Festina Turkaj, Medierådgiver, festina@partner24.no, 951 34 942

Siss Godager-Andersen, Konsernsjef i Tjuefire, daglig leder i Medier24 AS, Partner24 AS og Lab24 AS, siss@medier24.no / 992 74 257

Spørsmål om eventer:

Linn Thorkildsen, Eventsjef, linn@partner24.no / 932 15 654

Amalie Børselien, Event Manager, amalie@partner24.no / 400 51 443

Administrative henvendelser:

Anette Nodeland, Office Manager, anette@medier24.no / 950 39 049

Vi holder til i Torggata 2, Oslo.

Powered by Labrador CMS